• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

درباره‌ی ما

یلدا علایی
مدیر آموزش
من یلدا علایی متولد سال شصت و هفت هستم. از هفت سالگی به صورت مداوم زبان انگلیسی خوندم. من یک تکنوفایل هستم، یعنی آدمی هستم که تمام زندگیش با تکنولوژی گره خورده و همینطور یک نِتیزن هستم. یعنی شهروندِ مقیمِ سرزمینِ اینترنت. از پانزده سالگی بلاگر بودم و از هجده سالگی تدریس رو شروع کردم. در آموزشگاه های مختلفی از جمله مهرسجاد و آریان پورِ مشهد و بعدتر سفیر در تهران کار کردم. در دوره ی کارشناسی ادبیات انگلیسی خوندم و در دوره ی کارشناسی ارشد آموزش زبان رو ادامه دادم. مدرک ِ CAE رو گرفتم و در دوره های تخصصی تدریس آنلاین که در دانشگاه های مختلف دنیا اجرا می شد شرکت کردم. از اونجاییکه همیشه عاشق اینترنت و تکنولوژی بودم ، تمام سالهای تدریسم رو مدیون مقاله ها و ویدیوهای آموزشی هستم که در سرزمینِ مجازی خوندم و دیدم و تجربه کردم. بیشتر از یازده ساله که تدریس می کنم و شش سال اخیر تمرکزم روی زبان آموزانی بوده که مشغول آماده شدن برای آزمون آیلتس هستند. در حال حاضر، مدیرِ دپارتمانِ انگلیسیِ سفارت ِ ساحل ِ عاج هستم. تماشای موفقیت شاگردهام ، یکی از لذت بخش ترین لحظه های زندگیم هست. حالا مدیریت سایت ِ جامع ِ زبان آموزی و کانال وای انگلیش رو بر عهده دارم. من اینجا هستم تا به شما ثابت کنم زبان آموز ِ فوق العاده ای هستید.
InstagramGmailWebsite
مجتبی ملکی
مدیر فنی
من مجتبی ملکی متولد ۱۳۶۷ هستم. کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر. به مدت ده سال در زمینه ی طراحی مدارهای الکترونیکی و طراحی نرم افزار کار کردم. بیش از صد پروژه ی الکترونیکی و نرم افزاری انجام دادم. دنیای تکنولوژی برای من فقط مربوط به کارم نیست و بخشی از شخصیت و هویتم رو تشکیل میده. این دنیا برای من سراسر شگفتی است و از کشف و خلق درش بیش از هر چیزی لذت می برم. حالا اینجام تا با طراحی و پشتیبانی فنی سایت کمکی باشم برای ایجاد محیطی مناسب برای زبان آموزی مجازی.
InstagramGmailWebsite
احسان قنبری فرد
طراح و پشتیبان فنی
من احسان قنبری فرد متولد ۱۳۵۹ هستم. کار و درس برای من با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اتاقهای عمل شروع شد.. اما بعد از ۱۷ سال به دانشگاه برگشتم و توانستم در کلاس کارشناسی عکاسی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران شاگردی کنم.. کتاب ترکیب بندی در عکاسی، دیوید پرکل را در سال ۱۳۹۳ و کتاب مبانی و مفاهیم عکاسی، نوردهی را نیز از همان نویسنده در سال ۱۳۹۵ ترجمه کردم، کتاب اندیشه هایی در باب عکاسی، را هم به تازگی تالیف کرده‌ام که در حال طی کردن مراحل پایانی انتشار است. این روزها در حال ترجمه و ویراستاری کتاب «دانش و جادوی نور» هستم . کارشناس عکاسی برنامه نردبان، شبکه مستند و مدرس چندین کارگاه و داور چندین جشنواره بوده‌ام. جدی‌ترین ارائه عکاسی‌ام نمایشگاه سلف پرتره‌هایم در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران با عنوان « مکث » بوده است. اولین پایگاه آموزش آنلاین عکاسی را از صفر تا صد نوشتم و محور کارم سیستم‌های مدیریت محتوای آموزش آنلاین و تهیه محتوای آموزشی برای آموزش مجازی است. من اینجا هستم تا به عنوان طراح و پشتیبان فنی سایت، ایده‌ها و طرح‌های آموزشی را در قالب و بستری زیبا و قدرتمند اجرا کنم تا شما از محتوای آموزشی این سایت، با آرامش خیال استفاده کنید و لذت ببرید.
InstagramGoogle +Website
سعیده ذوالفقاری
نویسنده و استاد
من سعیده ذوالفقاری هستم. بیست و نه سالمه و حدود ده ساله که زبان انگلیسی تدریس میکنم. اولین تجربه‌ی تدریسم از یک اموزشگاه زبان شروع شد. چند سال پیش تصمیم گرفتم از آکسفورد مدرک TESOL و از کمبریج مدرک CELTA بگیرم. بعد تونستم توی کالج های زیر نظر آکسفورد تدریس کنم. تو این چند سال آیلتس ۸.۵ و تافل ۱۰۵ گرفتم . من اینجام تا به شما ها کمک کنم بدونین که هیچ چیز نشدنی نیست.
سیاوش صمدی
نویسنده و استاد
من سیاوش صمدی متولد شیراز، بزرگ شده در تهران و تحصیل کرده در رشت هستم! فعلا بیست و نه سالمه و یادمه وقتی پدرم به رادیوهای انگلیسی زبان گوش میداد همیشه برام سوال بود که مگه میشه یه سری آدم به یه زبان دیگه صحبت کنند؟ تا اینکه یه روز دست من رو گرفتند و بردند کلاس زبان تا به جواب سوال برسم! هفته ی اول سر کلاس گریه میکردم چون نمیدونستم چه اتفاقی داره میافته ولی همه چیز یهو توی ذهنم کلیلک خورد! از هجده سالگی رفتم سر کار تدریس زبان وقتی که توی رشت مشغول تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی بودم و بعد از اتمام دوره ی کارشناسی برگشتم تهران و در سفیر مشغول به کار شدم وقتی که ارشد آموزش زبان قبول شدم دیدم که علم تدریس خیلی وسیع تر از اون چیزی هست که فکرش رو میکردم تا جایی که چهارسال اول تجربه ی کاریم برام بی کیفیت ترین دوره محسوب میشد. همیشه دوست داشتم هر روز 48 ساعت بود تا بتونم به همه ی کارهام برسم. فعلا سرباز هستم ولی در کنارش به تدریس، ورزش، تدوین و ساخت فیلم و رقص هم مشغولم. ایمان راسخ دارم که ادبیات نجات دهنده ی بشریت هست و انسانیت مهمترین قطعه ی پازل زندگی ما.
لیلا قدرت
نویسنده و استاد
سلام. لیلا قدرت هستم و ۲۶ ساله م. و ۶ ساله که مدرس زبان انگلیسی م. علاقه ی من به زبان انگلیسی از دبستان شروع شد زمانی که پدرم کارتون آناستازیا رو خرید. سال ۹۰ دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی شدم و از سال ۹۱ تدریس زبان رو شروع کردم. برای من، بروز بودن معلم یکی از مهم ترین فاکتورهای این حرفه ست و برای همین در سال ۹۵، مدرک TEFL انلاین گرفتم و چند ماه بعد عازم ترکیه شدم و مدرک CELTA و DELTA 1 رو گرفتم و به مدت یک سال، در ازمیر مشغول به تدریس شدم. در این یک سال، در سمینارهای مختلف تدریس آیلتس شرکت کردم و در سال ۹۶، به تهران برگشتم و در موسسه ی سفیرگفتمان مشغول به کار خصوصا در زمینه ی آیلتس شدم. عاشق به اشتراک گذاشتن دانسته های و تجربه های خودم در زمینه ی یادگیری و تدریس زبان انگلیسی م، چون باور دارم که «من درس میدهم، و یاد میگیرم»
© YEnglishtube.com