یلدا علایی
مدیر آموزش
من یلدا علایی متولد سال شصت و هفت هستم. از هفت سالگی به صورت مداوم زبان انگلیسی خوندم. من یک تکنوفایل هستم، یعنی آدمی هستم که تمام زندگیش با تکنولوژی گره خورده و همینطور یک نِتیزن هستم. یعنی شهروندِ مقیمِ سرزمینِ اینترنت. از پانزده سالگی بلاگر بودم و از هجده سالگی تدریس رو شروع کردم. در آموزشگاه های مختلفی از جمله مهرسجاد و آریان پورِ مشهد و بعدتر سفیر در تهران کار کردم. در دوره ی کارشناسی ادبیات انگلیسی خوندم و در دوره ی کارشناسی ارشد آموزش زبان رو ادامه دادم. مدرک ِ CAE رو گرفتم و در دوره های تخصصی تدریس آنلاین که در دانشگاه های مختلف دنیا اجرا می شد شرکت کردم. از اونجاییکه همیشه عاشق اینترنت و تکنولوژی بودم ، تمام سالهای تدریسم رو مدیون مقاله ها و ویدیوهای آموزشی هستم که در سرزمینِ مجازی خوندم و دیدم و تجربه کردم. بیشتر از یازده ساله که تدریس می کنم و شش سال اخیر تمرکزم روی زبان آموزانی بوده که مشغول آماده شدن برای آزمون آیلتس هستند. در حال حاضر، مدیرِ دپارتمانِ انگلیسیِ سفارت ِ ساحل ِ عاج هستم. تماشای موفقیت شاگردهام ، یکی از لذت بخش ترین لحظه های زندگیم هست. حالا مدیریت سایت ِ جامع ِ زبان آموزی و کانال وای انگلیش رو بر عهده دارم. من اینجا هستم تا به شما ثابت کنم زبان آموز ِ فوق العاده ای هستید.
InstagramGmailWebsite
مجتبی ملکی
مدیر فنی
من مجتبی ملکی متولد ۱۳۶۷ هستم. کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر. به مدت ده سال در زمینه ی طراحی مدارهای الکترونیکی و طراحی نرم افزار کار کردم. بیش از صد پروژه ی الکترونیکی و نرم افزاری انجام دادم. دنیای تکنولوژی برای من فقط مربوط به کارم نیست و بخشی از شخصیت و هویتم رو تشکیل میده. این دنیا برای من سراسر شگفتی است و از کشف و خلق درش بیش از هر چیزی لذت می برم. حالا اینجام تا با طراحی و پشتیبانی فنی سایت کمکی باشم برای ایجاد محیطی مناسب برای زبان آموزی مجازی.
InstagramGmailWebsite
سعیده ذوالفقاری
نویسنده و استاد
من سعیده ذوالفقاری هستم. بیست و نه سالمه و حدود ده ساله که زبان انگلیسی تدریس میکنم. اولین تجربه‌ی تدریسم از یک اموزشگاه زبان شروع شد. چند سال پیش تصمیم گرفتم از آکسفورد مدرک TESOL و از کمبریج مدرک CELTA بگیرم. بعد تونستم توی کالج های زیر نظر آکسفورد تدریس کنم. تو این چند سال آیلتس ۸.۵ و تافل ۱۰۵ گرفتم . من اینجام تا به شما ها کمک کنم بدونین که هیچ چیز نشدنی نیست.
احسان قنبری فرد
طراح و پشتیبان فنی

من احسان قنبری فرد متولد ۱۳۵۹ هستم. کار و درس برای من با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اتاقهای عمل شروع شد.. اما بعد از ۱۷ سال به دانشگاه برگشتم و توانستم در کلاس کارشناسی عکاسی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران شاگردی کنم.. کتاب ترکیب بندی در عکاسی، دیوید پرکل را در سال ۱۳۹۳ و کتاب مبانی و مفاهیم عکاسی، نوردهی را نیز از همان نویسنده در سال ۱۳۹۵ ترجمه کردم، کتاب اندیشه هایی در باب عکاسی، را هم به تازگی تالیف کرده‌ام که در حال طی کردن مراحل پایانی انتشار است. این روزها در حال ترجمه و ویراستاری کتاب «دانش و جادوی نور» هستم . کارشناس عکاسی برنامه نردبان، شبکه مستند و مدرس چندین کارگاه و داور چندین جشنواره بوده‌ام.
جدی‌ترین ارائه عکاسی‌ام نمایشگاه سلف پرتره‌هایم در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران با عنوان « مکث » بوده است. اولین پایگاه آموزش آنلاین عکاسی را از صفر تا صد نوشتم و محور کارم سیستم‌های مدیریت محتوای آموزش آنلاین و تهیه محتوای آموزشی برای آموزش مجازی است. من اینجا هستم تا به عنوان طراح و پشتیبان فنی سایت، ایده‌ها و طرح‌های آموزشی را در قالب و بستری زیبا و قدرتمند اجرا کنم تا شما از محتوای آموزشی این سایت، با آرامش خیال استفاده کنید و لذت ببرید.

InstagramGoogle +Website