• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

درباره‌ی ما

یلدا علایی
مدیر آموزش

من یلدا علایی متولد سال ۱۳۶۷ هستم. از هفت سالگی به صورت مداوم زبان انگلیسی خوندم. من یک تکنوفایل هستم، یعنی آدمی هستم که تمام زندگیش با تکنولوژی گره خورده و همینطور یک نِتیزن هستم. یعنی شهروندِ مقیمِ سرزمینِ اینترنت. از پانزده سالگی بلاگر بودم و از هجده سالگی تدریس رو شروع کردم. در آموزشگاه های مختلفی از جمله مهرسجاد و آریان پورِ مشهد و بعدتر سفیر در تهران کار کردم. در دوره ی کارشناسی ادبیات انگلیسی خوندم و در دوره ی کارشناسی ارشد آموزش زبان رو ادامه دادم. مدرک ِ CAE رو گرفتم و در دوره های تخصصی تدریس آنلاین که در دانشگاه های مختلف دنیا اجرا می شد شرکت کردم. از اونجاییکه همیشه عاشق اینترنت و تکنولوژی بودم ، تمام سالهای تدریسم رو مدیون مقاله ها و ویدیوهای آموزشی هستم که در سرزمینِ مجازی خوندم و دیدم و تجربه کردم. بیشتر از یازده ساله که تدریس می کنم و شش سال اخیر تمرکزم روی زبان آموزانی بوده که مشغول آماده شدن برای آزمون آیلتس هستند. در حال حاضر، مدیرِ دپارتمانِ انگلیسیِ سفارت ِ ساحل ِ عاج هستم. تماشای موفقیت شاگردهام ، یکی از لذت بخش ترین لحظه های زندگیم هست. حالا مدیریت سایت ِ جامع ِ زبان آموزی و کانال وای انگلیش رو بر عهده دارم. من اینجا هستم تا به شما ثابت کنم زبان آموز ِ فوق العاده ای هستید.

InstagramGmailWebsite
مجتبی ملکی
مدیر فنی
من مجتبی ملکی متولد ۱۳۶۷ هستم. کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر. به مدت ده سال در زمینه ی طراحی مدارهای الکترونیکی و طراحی نرم افزار کار کردم. بیش از صد پروژه ی الکترونیکی و نرم افزاری انجام دادم. دنیای تکنولوژی برای من فقط مربوط به کارم نیست و بخشی از شخصیت و هویتم رو تشکیل میده. این دنیا برای من سراسر شگفتی است و از کشف و خلق درش بیش از هر چیزی لذت می برم. حالا اینجام تا با طراحی و پشتیبانی فنی سایت کمکی باشم برای ایجاد محیطی مناسب برای زبان آموزی مجازی.
InstagramGmailWebsite
سعیده ذوالفقاری
نویسنده و استاد
من سعیده ذوالفقاری هستم. بیست و نه سالمه و حدود ده ساله که زبان انگلیسی تدریس میکنم. اولین تجربه‌ی تدریسم از یک اموزشگاه زبان شروع شد. چند سال پیش تصمیم گرفتم از آکسفورد مدرک TESOL و از کمبریج مدرک CELTA بگیرم. بعد تونستم توی کالج های زیر نظر آکسفورد تدریس کنم. تو این چند سال آیلتس ۸.۵ و تافل ۱۰۵ گرفتم . من اینجام تا به شما ها کمک کنم بدونین که هیچ چیز نشدنی نیست.
سیاوش صمدی
نویسنده و استاد
من سیاوش صمدی متولد شیراز، بزرگ شده در تهران و تحصیل کرده در رشت هستم! فعلا بیست و نه سالمه و یادمه وقتی پدرم به رادیوهای انگلیسی زبان گوش میداد همیشه برام سوال بود که مگه میشه یه سری آدم به یه زبان دیگه صحبت کنند؟ تا اینکه یه روز دست من رو گرفتند و بردند کلاس زبان تا به جواب سوال برسم! هفته ی اول سر کلاس گریه میکردم چون نمیدونستم چه اتفاقی داره میافته ولی همه چیز یهو توی ذهنم کلیلک خورد! از هجده سالگی رفتم سر کار تدریس زبان وقتی که توی رشت مشغول تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی بودم و بعد از اتمام دوره ی کارشناسی برگشتم تهران و در سفیر مشغول به کار شدم وقتی که ارشد آموزش زبان قبول شدم دیدم که علم تدریس خیلی وسیع تر از اون چیزی هست که فکرش رو میکردم تا جایی که چهارسال اول تجربه ی کاریم برام بی کیفیت ترین دوره محسوب میشد. همیشه دوست داشتم هر روز 48 ساعت بود تا بتونم به همه ی کارهام برسم. فعلا سرباز هستم ولی در کنارش به تدریس، ورزش، تدوین و ساخت فیلم و رقص هم مشغولم. ایمان راسخ دارم که ادبیات نجات دهنده ی بشریت هست و انسانیت مهمترین قطعه ی پازل زندگی ما.
سمیه کریمی
نویسنده و استاد
سلام .من سميه كريمی و متولد ١٣٥٩ هستم و حدود يازده سال هست كه تدريس مي‌كنم . در تمام مراحل زندگيم اول زبان انگليسی و بعد شنا از علايق من بوده و به همين خاطر هميشه باهاشون در تماس بودم. يادگيري زبان رو از سن پايين شروع كردم و اين يادگيري براي من يك پروسه  تمام نشدني خواهد بود. هميشه از زبان لذت بردم، يادگرفتم و آموزش دادم. مدرك FCE و IELTS رو سالها پيش گرفتم و بلافاصله مشغول به تدريس شدم. در طول اين سال‌ها در سمينارها و وركشاپ‌هاي مختلف تدريس زبان انگليسي شركت كردم تا دانشم رو به روزتر و تكميل تر كنم و در موسسات مختلفی از قبيل خانه زبان سپهر، موسسه علوم و فنون كيش و بخش فرهنگی سفارت ساحل عاج مشغول به تدريس بودم.در این سال‌ها، كتب آموزشی زبان انگليسی Let’s listen و Let’s discuss را تالیف کرده و كتاب‌های كودک را ترجمه کرده‌ام. اينجا هستم تا تجربياتم رو با شما به اشتراك بگذارم و از شما ياد بگيرم.
رعنا آذری زاد
نویسنده و استاد

سلام. من رعنا آذری زاد متولد ۱۳۶۱ ،کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علم و صنعت و دارنده مدرک بین لمللی تیسل با ده سال سابقه تدریس زبان انگلیسی هستم. تجربیات متفاوت و متنوعی در تدریس دارم. مانند تدریس در دانشگاه، تدریس زبان بازرگانی در سازمان مدیریت صنعتی و برخی شرکتهای بزرگ مانند سایپا و مپنا و نیزتدریس در سفارت ساحل عاج در تهران. البته به مدت یک سال هست که در ازمیر مشغول به تدریس هستم و از چالش تدریس به زبان آموزانی که زبان مادری یکسانی با آنها ندارم چیزهای بسیاری یاد گرفته ام. چندین مقاله در ژورنال های خارجی به چاپ رساندم و مولف کتاب «کاربرد اصطلاحات و عبارات در ترجمه – انتشارات ساکو» هستم. من اینجا هستم تا تجربیاتم رو در طی این سالها با شما به اشتراک بگذارم.

© YEnglishtube.com