• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

یلدا علایی

من اینجام که به شما ثابت کنم زبان آموز فوق العاده‌ای هستید.”

من یلدا علایی، متولد یک فروردین شصت و هفت هستم.

کوچیک که بودم دوست داشتم یا نویسنده شم یا معلم. از بچگی عاشق کتاب خوندن بودم و این عادت خوشبختانه با من اومد تا بزرگسالی. پونزده شونزده ساله که شدم دیدم چیزی که توی دنیا برام از همه چیز جذاب تره دونستنه. عاشق ادبیات و فلسفه شدم و تمام کتاب هایی که می خوندم توی یکی از این موضوعات خلاصه می شد. از هفت سالگی زبان رو شروع کردم و هرچی بزرگتر می شدم ارتباط قوی تری بین خودم و زبان انگلیسی می دیدم. یادمه اولین باری که خوابِ انگلیسی دیدم چه ذوقی کردم. چیزی که باعث می شد عاشق این زبان باشم ، این بود که یه دنیای جدید فرهنگی رو به روم باز کرده بود . دنیایی که توش می تونستم راحت تر خودم رو و احساساتم رو ابراز کنم.

توی دانشگاه ادبیات انگلیسی خوندمو آموزش زبان . هجده سالگی تدریس رو شروع کردم و روزهای اول خیلی استرس داشتم و لسن پلن نوشتن و مدیریت کلاس برام سخت بود. مثل همه ی تیچرهای دیگه اضطراب داشتم که بهترین ِ خودم رو به نمایش بذارم. اول راه خیلی چیزها رو نمی دونستم.از تک تک اون روزها و تمام آموزشگاه هایی که توشون کار کردم درس های فوق العاده ای گرفتم و یک روز به خودم اومدم و دیدم بیشتر از یک دهه است که دارم تدریس می کنم و هر روز بیشتر از دیروز عاشق ِ شغل ام بودم. حالا سالهاست که به صورت تخصصی به کسانی کمک می کنم که در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس هستند.

ویژگی من به عنوان یه مدرس اینه که پروسه ی آموختن برام خیلی خیلی جدی است و درش کم نمی ذارم. من اینجام که به شما کمک کنم استعداد فوق العاده تون در زبان آموزی رو پیدا کنید ، ببینید که این زبان چقدر شیرینه و از قوی شدن و با اعتماد به نفس شدن تون در این پروسه لذت ببرید.

به اینجا خوش اومدید.

 

yalda alaei

© YEnglishtube.com