• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

پاسخ به برخی سوالاتی که بارها و بارها پرسیده شده‌اند.

– به عنوان یه تیچر که بیشتر از یازده سال تدریس کرده و بیشتر از بیست سال مستقیما با زبان انگلیسی درگیر بوده ، بهتون میگم که گول تبلیغاتی رو نخورید که به شما قول می دن در زمانی به شدت کوتاه زبان شما رو به حد اعلا برسونند. زبان یک فرهنگه و باید در مواجهه باهاش صبور باشید و به خودتون و ذهن تون وقت بدید تا به بهترین شکل اون رو فرا بگیره. یک پروسه ی طبیعی و درست بین سه سال تا پنج سال طول می کشه. به شرطی که تلاش مداوم در کنارش باشه. در انتها یادتون باشه که آموختن یک زبان کوچه ای بن بست نیست که بعد از سالها به تهش برسیم. زبان جاده ای است که تا بی نهایت ادامه داره.
کورس بوک ها متفاوت اما در نهایت بر اساس استاندارد طراحیِ درسی چاپ می شن. در واقع نحوه ی ارتباط گیری شما با اون کتاب اهمیت داره و مهم تر از اون نحوه ی تدریس مدرس شما. ممکنه شما با کتاب های American English File احساس بهتری رو تجربه کنید و دوست تون با کتاب های Result احساس بهتری داشته باشه. مهم اینه که کورس بوکی که انتخاب می کنیم به تمام بخش های زبانی توجه یکسانی کرده باشه و به روز باشه.
پیشنهاد من به عنوان یک مدرس به شما اینه که اگر از لحاظ وقت و هزینه مشکلی ندارید ، کلاس های جمعی رو انتخاب کنید و با قرار گرفتن در محیطی زبانی ، به بهترین شکل به شکوفایی ِ زبان در ذهن تون کمک کنید. اما اگر به هر دلیلی نمی تونید در کلاس های جمعی حضور داشته باشید ، باید بدونید که همه چیز با همت و پشتکار و تمرین از راه منابع درست ، ممکنه.
بله. برنامه ی درسی دوره ها بر اساس استاندارد چارت اروپایی (CEFR) نوشته شده که راه رو برای شرکت در آزمون های بین المللی مثل TOEFL یا IELTS آماده می کنه.
برای بازیابی رمز عبور فراموش شده باید از طریق گزینه مربوط به فراموشی رمز عبور در پنل ورود، اقدام کنید. برای آموزش و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار، این پست را ببینید: 
آموزش بازیابی رمز عبور(کلیک کنید)

اگر جوابتون رو پیدا نکردید سوالتون رو بپرسید؟

© YEnglishtube.com